Спорни пенал пресудио „орлићима“ против Црне Горе

15.11.2018. 20:09
Goran Đorović
Горан Ђоровић / Извор: МН Press

Селектор Ђоровић указао шансу новим, млађим снагама.

Млада фудбалска репрезентација Србије изгубила је од Црне Горе са 1:0 (0:0) у пријатељској утакмици одиграној у Петровцу. Додатно подмлађен тим Горана Ђоровића, играчи који ће играти у наредном квалификационом циклусу, поражени су голом из пенала Илије Вукотића у 55. минуту. Поготку је претходила спорна ситуација, док су „орлићи“ имали неколико добрих прилика и погодили пречку у првом полувремену.

ЛЕГЕНДА: Роналдо аплаудирао Ђоковићу, а онда му је Новак послао поруку ДА СЕ СМРЗНЕШ! (ВИДЕО)

НЕ ЖАЛЕ ПАРЕ: Главни скаут Барселоне стиже на Маракану, ево и због кога!

Србија у петак у Подгорици има још једну проверу против Македоније.

СТРЕЛЦИ: 1:0 Вукотић 54 (из једанаестерца). Стадион под Малим брдом у Петровцу. Судија: Никола Цвијовић. Жути картони: Бубања, Мердовић, Марушић, Царевић (Црна Гора), Ламбулић, Влалукин (Србија).

ЦРНА ГОРА: Царевић, Малешевић, Мердовић (од 87. Ражнатовић), Дринчић, Филиповић (од 87. Кумбуровић), Бубања (од 72. Бакић), Скендеровић, Вукотић (од 87. Ераковић), Стијеповић (од 87.Вучићевић), Терзић, Секулић.

СРБИЈА: Илић (од 46. Станковић), Влалукин, Ламбулић (од 62. Бирманчевић), Машовић, Терзић, Петровић (од 76. Ђ.Јовановић), Мићин, Аџић (од 82. Месаровић), Рачић (од 62. Јоковић), С.Јовановић (од 62. Ђорђевић), Јовељић.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.