Е ТАКО СЕ ИГРА ФУДБАЛ: Спортинг очитао лекцију Јанг Бојсу - и то у Швајцарској

15.02.2024. 20:50
Filip Ugrinić
Филип Угринић / Извор: МН Press

Црвена звезда то није могла да уради.

Лисабонски Спортинг победио је Јанг Бојс у Берну 3:1 и направио велики корак ка осмини финала Лиге Европе. У преостале три утакмице истог термина, у Истанбулу је Галатасарај у финишу срушио прашку Спарту (3:2), док у Ротердаму и Хамбургу није било победника у сусретима Фејенорд – Рома (1:1) и Шахтјор – Марсеј (2:2).

Бивши фудбалер Партизана, Црвене звезде и Виљареала донео потпуно неочекивану одлукуAleksandar Pantić

Лига шампиона му под ногама: Митровић у надокнади погодио мрежу, па настала ЛУДНИЦА и ту није био крај (ВИДЕО)Mitro

КРАЈ САГЕ: Мбапе донео коначну одлуку о наставку каријере!Kilijan Mbape

КРАЈ САГЕ: Мбапе донео коначну одлуку о наставку каријере!

Џелат Црвене звезде није имао чему да се нада против лавова из Лисабона.

Све је почело када је Ауреле Аменда постигао аутогол неспретном реакцијом на ударац Мајкла Едвардса, а убрзо је и направио пенал који је реализовао Виктор Ђокерес у 10 кобних минута.

До полувремена је везиста српских корена Филип Угринић унео неизвесност, али она и није дуго трајала. Већ почетком наставка Гонсало Ињасио је вратио два гола разлике и већ сада Спортинг може да рачуна да је прошао даље.