СПРЕМНИ ЗА ЕУРО: Македонци ДЕКЛАСИРАЛИ госте са 4:0 (ВИДЕО)

04.06.2021. 20:38
Makedonija
Македонија / Извор: Профимедиа

Сјајна игра комшија.

Фудбалска репрезентација Северне Македонија пуном снагом хита ка првенству Европе. Након ремија са националним тимом Словеније (1:1) изабраници Благоја Милевског декласирали су репрезентацију Казахстана резултатом 4:0 на стадиону Тоше Проески на другој пријатељској утакмици.

НИШТА ОД КАРИОКА: Бразил ОДУСТАЈЕ од великог такмичења!

ХОРОР СЦЕНА: Навијач Партизана (23) УБИЈЕН У ЦЕНТРУ ГРАДА! Након туче севнуо НОЖ!

МОЖЕ ЛИ БИЗАРНИЈЕ: Репрезентативац Аргентине проглашен МРТВИМ све док се није ОГЛАСИО на Инстаграму!

И Бразил и Еквадор су одлично почели квалификације за СП у Катару, а вечерас (02.30) ће се састати у Бразилу, па би домаћа селекција могла потпуно да се одвоји од ривала. Квота на кеца је 1,28, а на kombinazziju 1&3 1,78. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бразил - Еквадор.

Селектор Милевски комбиновао је са чак 17 играча у дуелу са Казахтаном, међу којима су били и дебитанти Милана Ристовског и Дарка Чурлинова.

И 23-годишњи нападач Спартака из Трнаве и три године млађи везиста Штутгарта убрзо по уласку на терен успели су да се упишу у стрелце, обојица на асистенције Александра Трајковског.

Домаћине је у вођство довео Езђан Алиоски и то из пенала у 35. минуту, док је Иван Тричковски дуплирао предност у 57, на додавање Тихомира Костадинова. Голови дебитаната уследили су у 74. и 76. минуту.

Вреди напоменути да је репрезентација Казахстана током другог полувремена играла са играчем мање.

Репрезентативци Македоније су по свему судећи прикупили довољно самопоуздања пред пут у Букурешт где их 13. јуна очекује меч против Аустрије, а четири дана касније против Украјине.

Потом се Македонци селе у Амстердам, на мегдан Холандији 21. јуна.