СРАМОТА: Обрадовић за Спартак досудио СКАНДАЛОЗАН пенал! (ВИДЕО)

13.05.2018. 22:54
FK Spartak - FK Radnički
ФК Спартак - ФК Раднички / Извор: Фото: Printscreen/Youtube/Glas Борбе

Меч одигран у Суботици.

Претпоследње коло Суперлиге Србије између осталог је обележила утакмица у Суботици. Спартак је дочекао Раднички, и на крају је било 2:0 у корист домаћина, али ће се много више причати о суђењу Срђана Обрадовића. Првобитбно је планирано да суди Милорад Мажић, али је касније делегиран Обрадовић о чијим одлукама ће се посебно причати.

У 49. минуту, Обрадовић је Милану Павкову дао други жути картон, па су Нишлије остале са играчем мање. Затим су уследили пенали у 66. и 79. минуту (оба пута Немања Николић био стрелац), који су и одлучили победника. О другом пеналу ће се дуго, дуго причати јер на снимку се не види ниједан разлог за најстрожу казну.

ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НЕУМОРАН! Нови бисер судије Обрадовића. Погледајте нови НЕПОСТОЈЕЋИ пенал који је досудио (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Партизан само повео, али је ПРЕОКРЕНУО Вождовац и то за само 2 минута (ВИДЕО ФОТО)

Уосталом, погледајте, а остаје да се види да ли ће бити реакције и санкција за Обрадовића.

Иначе, ова утакмица је била веома важна јер је одлучивала о трећем месту које води у квалификације за Лигу Европе. Сада је Спартак на трећој позицији, а Раднички на четвртој са три бода мање.

Раднички ће у следећем, последњем колу дочекати Напредак, а Спартак гостовати Партизану.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.