СРБИ ДОМИНИРАЛИ! Јовићев хет-трик асистенција: Погодио и бивши Звездин играч против Станковићеве екипе

30.04.2023. 20:08
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Лука делио навигацијом.

Фудбалери Фиорентине у мечу 32. кола Серије А савладали су Сампдорију на свом стадиону са убедљивих 5:0.

СУЛУД МЕЧ ЛИВЕРПУЛА И ТОТЕНХЕМА: Момци у црвеном просули три гола вођства, али ту није био крај

Лука Модрић дошао у Београд, ТАЈНО

Лука Јовић се истакао у тријумфу љубичастих као троструки асистент.

Први гол дао је Кастровили у надокнади првог полувремена, а онда је српски нападач у наставку наместио два поготка, најпре Додоу у 62. минуту, а затим и Данкану.

На 4:0 повисио је Куаме у 76.  минуту, а у 88. минуту  је Јовић уписао и трећу асистенцију, и то за Алексу Терзића који је само минут раније ушао са клупе.

Цео меч за Фиорентину одиграо је Никола Миленковић, а Филип Ђуричић је ушао са клупе у 33. минуту за тим који води Дејан Станковић.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа америчка гимнастичарка Симон Бајлс.