СРБИ ПОГАЂАЛИ: Тадић у суботу, а недеља је дан за Пријовића и Милинковић-Савића (ФОТО)

29.04.2018. 22:15
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Профимедиа

Сезоне у европским лигама при крају.

Фудбалери ПАОК уписали су велику победу у утакмици претпоследњег, 29. кола Суперлиге Грчке, а двоструки стрелац био је Александар Пријовић. ПАОК је славио на гостовању Панатинаикосу, са 3:0, а нападач репрезентације Србије био је стрелац у 26. и 65. минуту. На коло пре краја сезоне, АЕК је други са 61 бодом, док водећи АЕК има 67. Ова два места воде у квалификације за Лигу шампиона. Олимпијакос је трећи са 57.

МИЛОЈЕВИЋ: Ово су најбитнија три бода, време је за УЖИВАЊЕ (ФОТО)

ЂУКИЋ: Целе сезоне играмо по систему горе-доле (ФОТО)

Осим Пријовића, у стрелце се уписао и Сергеј Милинковић-Савић. Још један члан Орлова је дао гол за Лацио у дуелу Серије А, са Торином. Играо се 56. минут, а Римљани су повели са 1:0. То је уједно био и коначан резултат. Иначе, за Бикове је играо и Адем Љајић, док је Душан Баста био на клупи Лација. Меч са клупе је одгледао други Милинковић-Савић. Голман Торина, Вања није био на терену.

Лацио је овим тријумфом стигао до бодова који (у овом тренутку) гарантују Лигу шампиона. Први је Јувентус са 88, други Наполи са 84, а Рома и Лацоио имају по 70. На петом месту је Интер са 66. До краја сезоне остала су још три кола, односно девет бодова је у игри. Торимо је на десетом месту, са 47 бодова.

Овог викенда се у стрелце уписивао и играч Саутемптона, Душан Тадић, а о томе више прочитајте ОВДЕ

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.