ПРЕД МЕЧ СА СРБИЈОМ: Црна Гора савладала Либан уочи доласка у Београд

12.10.2023. 20:10
Fudbalska reprezentacija Crne Gore
Фудбалска репрезентација Црне Горе / Извор: МН Press

У комбинованом саставу.

Фудбалска репрезентација Црне Горе савладала је Либан (3:2) у пријатељском мечу.

ДИСЦИПЛИНЦИ ДОНЕЛИ ОДЛУКУ: Покренут поступак против Пазараца и Крагујевчана

КАО ШТО ЈЕ И ПЛАНИРАНО: Вратио се Вукашин Јовановић

ПОСЕБНО ЈЕ ПОХВАЛИО ТРИ ИГРАЧА: Калулу открио шта је снага Партизана - "На тај начин побеђујемо"

"Соколови" су тако направили добру увертиру пред гостовање Србији у осмом колу квалификација за Европско првенство. Тај дуел је на програму у уторак од 20:45 на стадиону "Рајко Митић".

Селектор Радуловић је прилику од старта дао играчима који су имали мању минутажу у националном дресу у претходном периоду, па је постава изгледала овако:

Петковић - Радуновић, Рубежић, Туци, Вукчевић - Цамај, Куч, Раичковић, Радуловић - Бакић, Јоветић.

Едвин Куч је са два гола у 16. и 19. минуту донео комотну предност свом тиму на полувремену. У 69. минуту је Либан преко Дарвича смањио резултат. Ипак, само три минута касније, Осмајић поново доноси Црногорцима предност од два гола.

Коначан резултат је поставио Хеидар десет минута пре краја.