СРБИЈА ЈЕ НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ! Футсалери СПЕКТАКУЛАРНИМ головима победили Белорусију (ВИДЕО)

17.11.2021. 18:35
Futsal reprezentacija Srbije
Футсал репрезентација Србије / Извор: МН Press

Велики успех.

Футсалери Србије славила је против Белорусије у Минску (3:2) у реванш меч баража за пласман на Европско првенство у Холандији.

НЕВИЂЕН ГОЛ СРПСКОГ ГОЛМАНА: Преко целог терена, ПОД ПРЕЧКУ (ВИДЕО)

Партизан покренуо акцију "Хероји, хвала вам"

РАДИКАЛНА ПРОМЕНА ПРЕД МЕЧ СА ИНЂИЈОМ: Станковић најавио КОМБИНОВАНИ састав

Наша селекција је славила и у првој утакмици против овог противника, 3:1 је било у Београду.

Србија је одлично отворила утакмицу и већ на полувремену имала велику предност од 2:0. Стрелци су били Томић у 12. и голман Момчиловић у 17. минуту утакмице. Више о феноменалном голу српског чувара мреже прочитајте ОВДЕ.

У наставку је Стефан Ракић у 27. минуту погодио мрежу Белоруса за како се чинило коначних 3:0 и одлазак Србије на Европско првенство.

Ипак, домаћин је успео да одговори са два поготка у режији Сељука и Крикуна и поражен је у Минскус а 3:2.