СРБИЈА ЈЕ НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ! Велики преокрет Орлића

29.03.2022. 18:07
Srbija
Србија

После заостатка од 2:0.

Кадетска репрезентација Србије (у17) пласирала се на Европско првенство после победе над Велсом на турниру у Словенији од 4:2.

СТЕВАНОВИЋ ПРЕПОРОДИО ОРЛИЋЕ: Србија рутински са Јерменијом

ПИКСИ МУ РЕКАО ДА ИДЕ КУЋИ: Ево шта је урадио Лука Јовић (ВИДЕО)

ВЕСЕЛО У КОПЕНХАГЕНУ: Орлови имали два велика разлога за славље, они су били у центру пажње (ВИДЕО)

Лоше је почело за изабранике Радована Кривокапића, пошто су Велшани повели у 19. минуту голом Османда. Бенџамин је у 55. повисио предност, а онда креће фуриозна игра Србије.

Заостатак је смањио Серафимовић у 59, да би у 63. минуту дошло до поравнања са пенала је био прецизан Милошевић, који је донео и тотални преокрет у 69. минуту, а Бубањ је ставио тачку на утакмицу у 76. минуту.

Србија је на првом месту у групи са седам бодова спред Турске које је неочекиваном победом над Словенијом од 4:3 такође обезбедила пласман на Европско првенство у Израелу.

Завршни турнир континенталног шампионата се игра од 16. маја до 1. јуна.