ПРЕСУДИО ЦРВЕНИ: Португалци јачи од Орлића у Кули

24.09.2022. 18:33
Memorijalni turnir Stevan Ćele Vilotić
Меморијални турнир Стеван Ћеле Вилотић

Штета.

Омладинска репрезентација Србије (до 19 година) поражена је у Кули од селекције Португалије резултатом 3:0 (0:0) у другом колу турнира Стеван Ћеле Вилотић.

НАЈГОРИ СУ: Енглези као Сан Марино

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМИ ЗА ЋАВИЈА: Барса без дефанзивног двојца на Интер, Реал и Бајерн (ФОТО)

СВЕ СЕ ТРЕСЕ: Богати власници Манчестер Ситија желе да купе Олимпију из Љубљане

Орлићи су сада на скору од једне победе и пораза и још увек постоји нада да могу до порвог места. Наиме, потребан је убедљив тријумф против Француске, као и пораз Португалије од Финске.

Нису изабраници Јована Дамљановића заслужили овако убедљив пораз, али је детаљ из 49. минута пресудио.Вукашин Ђурђевић је добио други жути картон и оставио другаре на цедилу. Тај поклон Португалци су знали да искористе.

Прво је десни бек Есторила Гонзало Естевеш погодио после свега четири минута од искључења

Орлићи су покушавали да дођу до поравнања, али је Португалија била много јача у завршници, па су гости преко Боргеса и Густава донели убедљив тријумф свом тиму.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте извођење Боже правде у Русији