ВЕЛИКИ УСПЕХ: Суботичанке ПРЕГАЗИЛЕ Бугарке у Лиги шампиона

18.11.2020. 15:53
ŽFK Spartak
ЖФК Спартак / Извор: МН Press

Сјајно.

Фудбалерке Спартака из Суботице пласирале су се у шеснаестину финала Лиге шампиона, пошто су на гостујућем терену победиле бугарску екипу НСИ из Софије са 7:0 (3:0), у последњој рунди квалификација.

КАЛИНИЋ ОТВОРЕНО О РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ: Тренер мора да буде шмекер, мангуп и психолог, а играчи да се поштују (ВИДЕО)

ДАЛИЋ КАО ДА ВОДИ СРБИЈУ: Пљују нас чим изгубимо, то им је најлакше

ХАОС У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ СРБИЈЕ: Није само корона проблем, сада и везиста има ПОТРЕС МОЗГА!

Црвена звезда никада није изгубила у Милану од Арманија, и тај податак подгрева оптимизам црвено-белих пред вечерашње (20.45) гостовање италијанској екипи у Евролиги. А квота на двојку је одлична - 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Армани - Звезда.

Спартак је повео голом Виолете Словић из пенала у 10. минуту, Тијана Филиповић је повећала резултат голом у 19. минуту, а коначан резултат првог полувремена поставила је Тијана Матић у 42. минуту.

Друго полувреме је било још плодоносније за тим из Србије. Чекало се на повећање резултата пола полувремена, а онда су кренули као на траци. Пр о је Анастасија Ћирић погодила у 69. минуту, Матић је свој други гол постигла у 72. минуту, а Алина Бака је погодак постигла у 74. минуту.

Коначан резултат поставила је Тијана Матић својим трећим голом на мечу, у трећем минуту надокнаде времена.

Жреб за шеснаестину финала Лиге шампиона одржаће се у Ниону, у уторак 24. новембра од 12 часова.

Утакмице шеснаестине финала Лиге шампиона на програму су 9. и 10. децембра, а реванши се играју 15. и 16. децембра.