МОДЕРНО, БРЗО, АТРАКТИВНО! Србија изједначила за 15 минута, КАКВА АКЦИЈА! Тадић-Радоњић-Костић (ВИДЕО)

27.03.2021. 22:12
gol
гол / Извор: Фото: Twitter printscreen/MN Press

Мајсторски.

Репрезентација Србије игра против Португала меч другог кола групне фазе квалификације за Светско првенство у Катару 2022. године.

ИЗУЗЕТНО ВАЖАН МЕЧ ЗА САНТОША: Португалски селектор са великим мотивом ушао у дуел са Србијом

ФАСЦИНАНТНО - ОПЕТ ЖОТА ГЛАВОМ: Примили смо два скоро иста гола, дефанзива СКРОЗ ЗАТАЈИЛА (ВИДЕО)

РЕКОРДЕР - АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ! Полувреме кренуло, Радоњић тек ушао, сјајан пас и - МИТРОГОЛ (ВИДЕО)

Меч је лоше почео по изабраника Драгана Стојковића. У десетом минуту Силва је центрирао, превише играча је кренуло у исту страну, а пред нашим голом се поклонио Диого Жота. Није имао тежак посао да главом упути лопту у мрежу Марка Дмитровића.

У 36. минуту Седрик центрира, а гол постиже - Жота. Играч који је висок свега 178 центиметара је други пут погодио главом и донео 2:0 гостујућој екипи.

На самом старту другог полувремена Србија смањује. Митровић на асистенцију Радоњића постиже свој 39. гол у репрезентативном дресу и постаје рекордер у историји наше земље.

А онда у 60. минуту - 2:2. Једна фантастична акција, модерно, брзо, атрактивно - Тадић за Радоњића, Радоњић за Костића, а Филип Костић у мрежу. Потребно нам је било 15 минута да анулирамо предност.