СРБИН БЛИСТА: Гол и асистенција Јовељића (ВИДЕО)

15.10.2023. 12:37
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: Профимедиа

Његов тим ипак ниже слабије резултате.

Српски фудбалер Дејан Јовељић забележио је гол и асистенцију у ремију између Лос Анђелекс Галаксија и Рил Солт Лејк Ситија (2:2).

ТОТАЛНА ЛУДНИЦА У БИХ! Стиже Роналдо, лично обезбеђење и чак 50 полицајаца, долази и КУВАР да надгледа

Гледао пораз Србије од Мађара па све анализирао! Богдановић у свом стилу: Ако треба да се бојимо овога, онда нисмо за ЕП

Србин је најпре у седмом минуту постигао гол, а у 34. асистирао Кости за 2:0.

Хулио Сантос је у надокнади првог полувремена смањио на 2:1, а до бода су гости стигли у 76. минуту поготком Луне.

ЛА Галакси је претпоследњи на табели Западне конференције са 36 бодова, док је Рил Солт Лејк на петом месту и пласирао се у плеј-оф, а тренутно има 47 бодова.