СРБИН ХИТ НА ОСТРВУ: Грујић креирао два гола Ливерпула (ВИДЕО)

20.09.2016. 22:56
Marko Grujić
Марко Грујић / Извор: Реутерс

Одлична партија бившег везисте Црвеен звезде.

Марко Грујић по лепом ће памтити прву утакмицу одиграну од првог минута у дресу Ливерпула. „Редси“ су као гости савладали Дерби Каунти резултатом 3:0 (1:0), а талентовани српски везиста пружио је добру партију.

Навијачи славног клуба нестрпљиво су чекали Грујића у тиму (опширније прочитајте ОВДЕ), а бивши фудбалер Црвене звезде за поверенеј се одужио квалитеном игром. Стрпљиво је креирао акције на средини терена и био покретач код другог и трећег гола гостију који су постигли Филипе Кутињо (50. минут) и Дивок Ориги (54). „Овнове“ је начео Естонац Рагнар Клаван у 24. минуту.

Грујић је у 76. минуту добио жути картон, али то није могло да поквари позитивну оцену коју је, готово сигурно, добио код Јиргена Клопа.