СРБИН НАСТАВИО ТЕРОР У ЧЕМПИОНШИПУ: Митровићева ГОЛЧИНА против бившег шампиона Премијер лиге (ВИДЕО)

03.11.2021. 21:49
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Нападач Орлова у страшној форми.

Рапсодија Александра Митровића се наставља. Најбољи стрелац српске репрезентације поново је био стрелац за Фулам, овог пута на гостовању Блекбурну, када је дуплирао предност Котиџера на "Ивуд парку".

МИЛАН ТОНЕ СВЕ ДУБЉЕ: Грујићева асистенција ЗАУСТАВИЛА Росонере! Бензема ЈУБИЛАРЦЕМ срушио Шахтјор (ВИДЕО)

Био је то 19 погодак Митрогола у 16 кола Чемпионшипа, чиме је "зацементирао" прво место на листи најбољих стрелаца друге лиге Енглеске, уз две асистенције на конту.

Српски нападач је после корнера Жана Микела Серија у 19. минуту одлично одреаговао и у свом стилу, небеским скоком и ударцем главом, други пут затресао мрежу Блекбурна.

Претходно је већ у 6. минуту Кебано, на додавање Рида донео вођство лидеру Чемпионшипа, који гази ка новом тријумфу.

Отежавајућу околност домаћима представљало је што су бројчано слабији играли од 30. минута, када је црвени картон зарадио Холанђанин Јан Пол Ван Хеке. Фулам је то искористио и до врха напунио мрежу Блекбурна у наставку.

Још две асистенције Митровића обележиле су овај меч, код трећег и четвртог поготка, које је постигао Хари Вилсон у 54. и 58. минуту, док је Кебано у 79. повисио на 0:5.

Само 120 секунди касније, Родриго Муниз је постигао шести гол за Котиџере, да би исти играч у првом минуту судијске надокнаде поставио коначан резултат - 0:7!

Погледајте како изгледа Тринити, фудбалерка и ћерка Дениса Родмана.