СРБИН СРУШИО ЈАНГ БОЈС: Стевановић показао Звезди како да иде до победе следеће среде

27.09.2023. 22:59
navijači Jang Bojsa
навијачи Јанг Бојса / Извор: Реутерс

Црвено-бели за седам дана дочекују тим из Берна.

Фудбалери Сент Галена су на свом терену у осмом колу Суперлиге Швајцарске резултатом 2:1 победили Јанг бојсе и тако су их претекли на другој позицији на табели.

ТАКО ЈЕ ТО НЕКАД РАДИО ЕЛ ПИБЕ: Велеслалом Самарџића и гол у стилу Марадоне на "Марадони" (ВИДЕО)

СЛАВА ХЕРОЈИМА - ПОДРШКА СТИЖЕ ИЗ ПОДГОРИЦЕ: Варвари на мечу одали почаст убијенима у Бањској (ФОТО)

ГРМИ У ПИРЕЈУ: Навијачи Олимпијакоса нису заборавили убијене Србе на Космету (ВИДЕО)

Повео је гост голом Мешака Елије у 69. минуту и тада је изгледало да су успели да преломе незгодног противника. Само три минута касније Фабијан Шуберт је поравнао, да би у 75. момак пореклом из Србије сва три бода оставио код куће.

Михаило Стевановић је у 75. минуту улогу резервисте претворио у меч из снова и постигао је први гол у дресу клуба у који је стигао из Луцерна.

Ово је путоказа за првака Србије Црвену звезда која у среду у оквиру Лиге шампиона дочекује Јанг бојс.