СРБИН НАПРАВИО ДРАМУ У ЕВРОПИ: Гробари му памте Војводину, а сад ЖЕСТОКО разбеснео Енглезе (ВИДЕО)

05.09.2020. 20:06
Srđan Jovanović
Срђан Јовановић / Извор: МН Press

Срећа је спасила "Горди Албион".

Данашњи термин од 18 часова донео је велика узбуђења у оквиру Лиге нација, а међу главним актерима био је наш судија Срђан Јовановић који се и пре неколико дана нашао у центру пажње на мечу Војводина - Партизан.

ПРЕУЗЕО ЈЕ ИБРАХИМОВИЋЕВ БРОЈ: Милан представио велико појачање из Реал Мадрида!

БАРАЖ ЗА ЕУРО СВИМА У МИСЛИМА: Бацио сам поглед да утакмицу Норвешке, њих остављамо за октобар!

ТУМБАКОВИЋ ПРЕД ТУРСКУ: Не верујем да ће ми неко дати милион долара ако одговорим стручно на то питање!

Енглеска је успела да савлада Исланд у гостима теже него што се очекивало, пресудан је био погодак Рахима Стерлинга у 90. минуту игре са пенала који је досудио српски арбитар Срђан Јовановић. Наш судија је свирао минут касније једанаестерац и за Исланд, на тај начин изазвао веома бурне реакције Енглеза, али ипак Бјарнасон није погодио оквир гола.

Екипа Герета Саутгејта постигла је гол у шестом минуту преко Кејна, али је он оправдано поништен због офсајда.

За Енглеску је дебитовао Фил Фоден, у другом полувремену у Мејсон Гринвуд, али они нису успели да промене резултат на семафору. У међувремену, Вокер је у 71. минуту зарадио искључење након другог жутог картона.

У томе је успео Рахим Стерлинг који је прецизно извео најстрожу казну и донео вођство "гордом албиону" против веома неугодног ривала. Том приликом, искључен је Ингасон.

Могао је Исланд и да избегне пораз, три минута касније Јовановић је поново показао на белу тачку, овога пута у казненом простору Енглеза. Ипак, лоше је гађао Бјарнасон.

Европски првак на вицешампиона света. Предност домаћину са квотом 2,00Погледајте све квоте MOZZART кладионице за меч Португалија – Хрватска.

Црна Гора је у Лиги Ц била сигурна на Кипру, највише захваљујући Стевану Јоветићу који је након уласка у другом полувремену постигао два гола у победи "соколова" од 2:0.

Први у 60. на асистенцију Распоповића, потом и уз доста среће у 73. минуту.

У истој групи Луксембург је био бољи од Азербејџана са 2:1, док је у групи 2 Грузија минималним резултатом славила у Естонији.