Станковић ПОЛУДЕО после пораза: "Са Звездом нема шале, нема играња"
Фудбалери Црвене звезде поражени су од Новог Пазара на стадиону "Рајко Митић" резултатом 2:1 у оквиру 5. кола плеј-офа Суперлиге Србије.
После меча је изјаву дао Дејан Станковић, тренер црвено-белих.
- Хтели смо са минималним оптерећењем да дођемо до максималног учинка, не иде. Измене су нам одмогле, изгубили смо енергију, стали смо после гола, нестали смо. То је питање које ми траје већ два месеца, сигурно је неко залутао. Знам веч ко ће играти у финалу Купа Србије, треба да будемо паметни. Није никаква драма, али ружно је изгубити на овакав начин, без воље, без енергије, добио си батине као никада у првенству, ниси одговорио ни на шта. Да сам ја на терену, другачије бих реаговао. Лепа школа, са Звездом нема шале, нема играња - рекао је бесни Станковић.
Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.