СТАНКОВИЋ У СУЗАМА: "Победа - да не буде више ЗАРЕЗА и АЛИ..." Критичарима ЗАПУШИО уста и рекао да Звезда НЕ СМЕ да се брука

07.04.2021. 20:18
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Србија Данас / Саша Џамбић

Емотиван...

Узбудљив 164. вечити дерби. Црвена звезда је успела да узме цео плен на стадиону "Рајко Митић" и победи Партизан резултатом 1:0.

КОШАРКАШКИ СПЕКТАКЛ 17. АПРИЛА У НИШУ – СТЕФАН ЈОВИЋ БИРА МЛАДЕ ТАЛЕНТЕ!

МИРКО ЈЕ ЗВЕЗДИН ЛИДЕР: Видите СНИМАК како је Иванић матирао Стојковића! А Канга ушао - и ОДМАХ асистенција

СУКОБ СТАНКОВИЋА И СТАНОЈЕВИЋА! Читав минут непријатних сцена, а онда - МОРАЛО ИЗВИЊЕЊЕ! (ВИДЕО)

Реприза прошлосезонског финала Лиге шампиона вечерас (21.00) у Минхену, где Бајерн дочекује ПСЖ у првом мечу четвртфинала. Домаћин је без Левандовског, али је и поред тога фаворит: квота на кеца је 2,05, икс је 3,45, двојка 3,60, а GG3 1,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - ПСЖ.

Једини стрелац на мечу био је Мирко Иванић који је најспретнији био у Партизановом шеснаестерцу након што је у 58. минуту Гелор Канга одлично извео корнер.

Емотиван је био Дејан Станковић после утакмице и са сузама у очима је дао изјаву.

- Годину дана јаког рада, одрицања, жртвоња и ови момци су заслужили победу. Мени је срце пуно кад их видим у групи, кад их видим овако заједно. Они су душа Звезде. Хвала им на односу према мени, клубу, навијачима. Хвала и клубу, Терзи, Џаји и Този на подршци и саветима и када није све добро ишло. Драго ми је што сам добио дерби јер увек је постојао тај неки "зарез" и "али"... Ја с овим играчима могу где хоћете! Није готова шампионска трка, мора да се овери овај "брејк". Док математика дефинитивно не буде на нашој страни, није крај. Јесте 12 много, али не смемо да се брукамо и испадамо смешни јер не смемо да заборавимо да је ово Звезда - у даху је поручио тренер црвено-белих и поручио да му је криво што током читаве сезоне навијачи нису могли да присуствују утакмицама због пандемије корона вируса:

- Надам се да ће ово све проћи, да ће нас пун стадион дочекати у квалификацијама за ЛШ! Јер сви ми то заслужујемо!

О изменама које је извршио на полувремену и које су и донеле резултат, Станковић је рекао да је његово дело одговор његовим критичарима:

- Имате ви стручњаке који се разумеју много боље у фудбал од мене - иронично је започео стратег Звезде и наставио - Мој осмех је моја одбрана, знам како сам одиграо друго полувреме и резултат показује све!