СТАНКОВИЋУ ИЗМАКЛА ТРИ БОДА: Ференцварошу мало и ДВА ГОЛА предности!

05.10.2023. 23:21
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: Профимедиа

Фиорентина исчупала бод...

Фудбалери Ференцвароша однели су бод са гостовања Фиорентини у оквиру другог кола Лиге конференција, иако су имали и два гола предности. Тиме је екипа Дејана Станковића пропустила велику шансу, мада се може рећи да је дошла и до подвига - 2:2 (0:1).

ЛИГА ЕВРОПЕ: Велики бод за ТСЦ, Олимпијакос заустављен у Бачкој Тополи у 90. минуту

ЛАЗЕТИЋ ОТКРИО: Ево зашто Пантовић није играо од старта меча

МОГЛО ЈЕ И БОЉЕ: Чукарички ПОРАЖЕН у Лесковцу

Свестан је да је његов тим могао да буде први у групи после овог меча, Станковић ће морати да се задовољи бодом.

Повео је Фради голом Варге у 25. минуту, да би Сисе дуплирао предност на почетку другог дела у 51. минуту. Све је деловало феноменално.

Али Фјорентина не би била Фјорентина да се није вратила у меч. Прво је Барак у 67. минуту смањио на 1:2 и најавио повратак...

У 93. минуту Иконе је успео да поравна резултат, тако да су срца навијача Фрадија на крају остала сломљена. Мораће да поделе прво место у групи са Италијанима.