СТАНОЈЕ ПРКОСИ: Коња била у заостатку, па већ до полувремена сервирала преокрет (ВИДЕО)

23.04.2023. 21:27
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Битна победа за самопоуздање.

Покорио је Александар Станојевић и Истанбул. Са Коњом је победио Касимпашу (2:1), у 31. колу Супер лиге Турске.

МАНЧЕСТЕРСКИ ДЕРБИ У ФИНАЛУ ФА КУПА: Јунајтед после бољег извођења пенала до борбе за трофеј

ЗВУЧИ КАО ДА ЈЕ ДИГАО РУКЕ: Да ли се Дуљај овом поруком опрашта од клупе Партизана?

НЕМАЊА, НЕМАЊА... Стевановић примио стравичан гол, Партизану тону све лађе (ВИДЕО)

Имао је домаћи тим предност од 13. минута, на асистенцију Фала, прецизан је био Бахокен.

Изједначио је Калво, на истеку првих пола сата игре. За коначних 1:2 постарао се Диуф, после додавања Гилермеа у последњим секундама првог полувремена.

Победа ће поправити расположење у табору Коње, мада на табели неких великих промена тешко да ће бити до краја. Турска ионако даје само четири представника за Европу наредне јесени, а готово да нема шанси да се "зелени" нађу међу њима.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Хиба Абук, девојка Ашрафа Хакимија.