СТИГАО ИЗВЕШТАЈ ИЗ НОВОГ САДА: Бићете у ШОКУ кад видите шта је написао делегат са меча о којем БРУЈИ Европа (ВИДЕО)

Србија Данас/Спортски Журнал
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Раднички победио Пролетер после преокрета.

Драгиша Бинић, члан Извршног одбора ФСС задужен за регуларност такмичења, добио је извештај делегата меча Пролетер - Раднички Ниш (1:2).

Бура се подигла на дерби мечу.  Пролетер је водио на полувремену и Раднички је за само три минута у наставку изједначио. Најпре из пенала који је направио штопер Пролетера Зарија Ламбулић, а затим и трагикомичним аутоголом истог играча.

УЕФА ПРАТИЛА СВЕТСКЕ КЛАДИОНИЦЕ: Покренута истрага због сумњиве утакмице у Србији (ВИДЕО)

ВЕЛЕОБРТ У НИШУ: Лалатовић остаје у Радничком, али не још дуго

Међутим, судећи по извештају делегата Вука Блечића, на Карађорђу ништа није било сумњиво.

- Мени ништа, што би вама било занимљиво, није стигло из Новог Сада, изузев извештаја делегата и учесника утакмице. Уобичајеног, дакле, без примедби - рекао је Бинић за Спортски журнал.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.