СУКОБ МОДРИЋА И ПИКЕА: Чекаш да почнеш да плачеш? (ВИДЕО)

11.04.2021. 10:34
Luka Modrić i Đerar Pike
Лука Модрић и Ђерар Пике / Извор: Фото: Twitter Printscreen

Чарке после “Ел Класика”.

Реал Мадрид је савладао Барселонму резултатом 2:1 у 30. колу Ла Лиге. Гости из Каталоније вероватно су оштећени за пенал у финишу меча, утакмица је продужена четири минута, а могла је и више, па су фудбалери Барсе били бесни на судију Хесуса Мансана.

НАВИЈАЧИ БАРСЕ БЕСНИ НА МЕСИЈА: Нестао са Кристијаном Роналдом

ЛА ЛИГА: Атлетико притеран уз зид, а чека га врело гостовању у Андалузији

КАКВА ПОБЕДА ФСС: Најталентованији фудбалер Француске играће за Србију! Син Албанке и Србина одабрао корене

Атлетико је и даље први у Примери, али мора да се уозбиљи, ако не жели да изгуби титулу у финишу првенства. Вечерас (21.00) гостује Бетису, а квота на двојку је чак 2,50. С друге стране, квота на кеца, као и на икс, је 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бетис - Атлетико Мадрид.

После меча Ђерар Пике, који је меч одгледао са клупе за резерве, је кренуо према судијској тројци, али му се на путу “нашао” Лука Модрић.

Хрватски везиста упутио је занимљив коментар Пикеу.

- Чекаш ли да почнеш да плачеш?

Пике му је одговори: "Човече, само четири минута надокнаде", а Хрват је узвратио питањем "Колико би ти?"