СУПЕРЛИГА: Воша по пљуску укротила Змајеве (ВИДЕО)

21.10.2016. 20:07
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Новосађани рутински до деветог тријумфа у шампионату.

Фудбалери Војводине вратили се на победнички колосек. Изабраници тренера Ненада Лалатовића после два пораза у претходна три кола, савладали су на свом терену Вождовац 3:1 (0:0) што им је девети тријумфа у сезони. Новосађани су новим слављем учврстили другу позицију са 29 освојених бодова.

Утакмица на стадиону „Карађаорђе“ која је одиграна по правом јесењем пљуску, решена је за само 20 минута игре у другом полувремену.

Серију промашаја на обе стране прекинуо је Филип Малбашић веч у 47. минуту. Међутим, Змајеви су само шест минута касније преко Јована Стојановића дошли до изједначења. Воша је до нове предност стигла на експресан начин голом Александар Палочевића, а све дилеме је решио Никола Трујић у 64. минуту.