СУПЕРЛИГА: Минималци и реми, стрелци и нису били расположени

21.07.2018. 21:56
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Остале утакмице на програму у недељу и понедељак.

Уз реми и две минималне победе настављено је прво коло у новој сезони Суперлиге Србије. У малом београдском дербију, Чукарички и Земун су одиграли нерешено (1:1), док су Напредак и Вождовац славили са по 1:0

Лацио има НОВИ план за Сергеја (ФОТО)

Муслин је био близу, али тим из комшилука сада хоће другог бившег тренера Звезде (ФОТО)

На Бановом брду, повели су Брђани на чијој клупи је сада Симо Крунић. У 25. минуту, Самјуел Овусу је савладао голмана екипе из Горње вароши, али то није био коначан резултат. У 61. минуту, Вељко Симић је погодио мрежу Немање Белића, за уводни реми. У последњим тренуцима меча, Земунци су остали без Матеје Њамцуловића који је у 90. минуту добио други жути картон, с тим да треба да се каже да је у игру ушао тек у 81. минуту.

У остала два меча данашњег програма, утакмице су решене у уводним минутима. Вождовац је био бољи од Бачке, а једини гол већ у четвртом минуту дао је Александар Јешић. У Крушевцу, Напредак је већ у седмом минуту дошао до три бода. Алекса Вукановић је био прецизан са беле тачке.