СУПЕРЛИГА: Домаћини побеђивали и оставили госте на нули (ФОТО)

24.11.2018. 15:16
Aleksa Vukanović
Алекса Вукановић / Извор: МН Press

На програму су утакмице 17. кола.

Фудбалери Напретка и Спартака уписали су победе у 17. колу Суперлиге Србије, без примљеног гола. Крушевљани су били бољи од Мачве, са 2:0, док су Суботичани славили против Бачке са 3:0.

ЛА ЛИГА: Реал ШОКИРАН у гостима (ФОТО)

ОМЛАДИНСКА ЛИГА СРБИЈЕ: Звезда славила против комшија (ФОТО)

Поготке за Крушевљане су дали Енвер Аливодић и Алекса Вукановић из пенала. Иначе, од 37. минута, Напредак је био без Милоша Остојића који је добио црвени картон.

У Суботици, утакмица је отворена аутоголом Немање Илића, у 31. минуту, а нови голови су виђени у другом полувремену. Немања Обрадовић је био стрелац у 57, а Стефан Милошевић у 68. минуту.