СУПЕРЛИГА: Без ремија у суботу! Домаћи тимови успешнији од гостију - 3:2

23.11.2019. 20:09
FK Voždovac, FK Proleter
ФК Вождовац, ФК Пролетер / Извор: МН Press

На пет утакмица пало је 12 голова.

Пет утакмица је одиграно у суботу у оквиру 17. кола Суперлиге Србије, а на три меча су славили домаћи тимови док ду у преостала два сусрета победе однели гости. Бодове на свом терену су освојили Чукарички, Вождовац и Војводина, док су на гостовањима тријумфовали ТСЦ и Црвена звезда.

НЕМЦИ ЗНАЈУ САМО ЗА ПУН ГАС: Бајерн убедљив против Фортуне пред долазак у Београд

ВРАТИО СЕ СПЕЦИЈАЛНИ: Тотенхем се РАСПУЦАО и ПОБЕДИО на Мурињовом дебију на клупи Певаца

ЧЕЛНИЦИ РОМЕ У ХУМСКОЈ: Изненада! Вучица дошла по Партизанову "златну коку"!

Екипа Чукаричког је у градском дербију савладала Рад на свом терену резултатом 2:0 головима Луке Стојановића на почетку меча и Слободана Тедића у самој завршници.

Вождовац је на крову истим резултатом славио против Пролетера. Змајеве су до победе предводили Лазар Зличић и Марко Гјоргијевски који су мрежу гостију тресли у другом полувремену.

Најубедљивију победу дана остварио је ТСЦ на гостовању Младости. Резултат у Лучанима је био 0:3, а у стрелце се два пута уписао први стрелац лиге Ненад Лукић, док је гол постигао и Дејан Милићевић.

Осим ТСЦ-а, у гостима је славила и Црвена звезда која је тријумфовала на Чаиру против Радничког (више прочитајте ОВДЕ).

У последњој утакмици дана Војводина је на "Карађорђу" била боља од Напретка са 2:1. Лале су повеле голом Бојана Матића са беле тачке после десет минута игре, али је потом Ђуро Зец изједначио средином првог полуврмена. Међутим, победу Старој дами донео је Миодраг Гемовић поготком у 86. минуту.

Суперлига Србије, 17. коло:

Петак

Партизан - Јавор 6:2

(Садик 9. 37. 59. Остојић 15. Милетић 40. Стевановић 78. - Петковић 2. Крнић 45 1.)

Спартак Суботица - Јавор (16)

Погледајте како изгледа голферка Пејџ Спиранак.

ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА: Баш УБЕДЉИВА победа у Вечитом дербију

СВИ СУ МИСЛИЛИ ДА ЈЕ ГОТОВО: Миха се ипак враћа у болницу, заказана конферениција за медије

ОДИГРАН ЈЕ ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОМЛАДИНАЦА: Занимљива утакмица и крајњи резултат (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ДЕРБИЈА У НИШУ: Милојевић и Косановић задовољни приказаном игром

ДЕРБИ МЛАЂИХ КАДЕТА: Црвена звезда и Партизан ремизирали