СУПЕРЛИГА: Голеада у Сурдулици и Бачкој Паланци, ТСЦ лидер шампионата

27.07.2019. 22:31
FK Radnik
ФК Радник / Извор: МН Press

Вождовац испустио победу против Пролетера.

Пет утакмица одиграно је данас у оквиру другог кола Суперлиге Србије, а поред Црвене звезде која је савладала Раднички из Ниша на домаћем терену су славили ТСЦ против Младости и Радни против Спратака, док су ремизирали Мачва и Индђија, као и Пролетер и Вождовац.

ОТВОРИО ДУШУ: После победе над Радничким, Милојевић искрено о дебитантима!

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звезда каскала у почетку, али је на крају ухватила СПРИНТ за нови тријумф (ВИДЕО ФОТО)

БРЂАНИ ЗОВУ НАВИЈАЧЕ: Бесплатно на ИСТОЧНУ трибину против Молдеа

ТСЦ има максималан учинак у прва два кола пошто је убедљиво савладао Младост 5:1, а у великој мери је исход одлучио црвени картон Шатаре већ у седмом минуту. ТСЦ је повео у 9. минуту голом Лукића из пенала, преденост је дуплирао Антонић у 16. минуту, да би Силађи пред одлазак на одмор из пенала повисио на 3:0. Тумбасевић је погодио у 49. минуту, а утешни гол за Младост постигао је Елиомар у 72. минуту, да би коначан резултат поставио Синковић минут касније за прво место на табели новог суперлигаша.

Мачва је против Инђије остала без три бода у завршници. Гости су повели голом Видића у 19. минуту, а изједначио је Адамовић у 49. Ашћерић је донео Мачви преокрет у 84, да би Јањић донео бод Инђији у 88. минуту. Пролетер и Вождовац такође су одиграли 2:2, иако су Змајеви водили са 2:0 головима Јевтића у 59. и Нишића у 64. минуту. Ипак, Стаменић је смањио у 74, да би Мирослављев у 77. постигао коначан резултат. Радник је био убедљив у Сурдулици против Спартака, а госте је из пенала начео Даноски у 31. минуту, да би девет минута касније на 2:0 повисио Станисављевић. Головима Георгијева у 50. и Златановића у 72. Радник је оверио победу против гостију из Суботице.

Погледајте како изгледа Александра Матић, супруга српског репрезентативца Немање Матића