СУПЕРЛИГА: ИМТ савладао Јавор на отварању кола

07.03.2024. 16:42
Ekipa IMT
Екипа ИМТ / Извор: МН Press

Победнички гол постигао Лука Луковић у 80. минуту.

Фудбалери ИМТ-а савладали су екипу Јавора у првом колу 24. меча Суперлига Србије са 2:1 (1:0) и тако остварили важне бодове у броби за опстанак, у мечу тимова из доњег дела табеле.

ТЕНЗИЈЕ УВЕЛИКО РАСТУ: Звезда ИЗДАЛА САОПШТЕЊЕ за све навијаче пред 172. вечити дерби!FK Crvena zvezda

Председник ФС Италије Габријеле Гравина под истрагом због наводне проневереGabrijele Gravina

Председник ФС Италије Габријеле Гравина под истрагом због наводне проневере

МИЈАТОВИЋ КАЖЕ ДА ЈЕ ТО ЗНАК ФРУСТРАЦИЈЕ Врло је оштар по једном питању: "Да се то нама десило..." (ВИДЕО)Predrag Mijatović

Трактористи су до вођства стигли у 40. минуту када је некадашњи играч Партизана Александар Лутовац постигао водећи гол после лоше реакције штопера Јавора Копитовића, а тим из Бегорада је минималну предност имао и на полувремену.

Гости из Ивањице су боље заиграли у другом полувремену и то им се исплатило у 60. минуту када је Скоко главом постигао гол за изједначење после слободног ударца са леве стране. Међутим, у 80. минуту ИМТ је поново стигао до вођства када је Лука Луковић прецизним ударцем затресао мрежу гостију и донео три бода ИМТ-у. ИМТ је сада 12. на табели са 24 бода, док је Јавор два места испод и има исто толико бодова мање од данашњег ривала.