СУПЕРЛИГА: Инђија ОДОЛЕЛА Црвеној звезди! Шампион ПРОСУО бодове (ВИДЕО)

26.02.2020. 13:30 17:13
Aleksa Vukanović
Алекса Вукановић / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Утакмица завршена без победника.

Фудбалери Инђије и Црвене звезде одиграли су нерешено 1:1 у 23. колу Суперлиге Србије. Домаћи тим је дошао у вођство у 36. минуту преко Огњена Красића, а коначан резултат је поставио Ел Фарду Бен 15 минута пре краја меча. Утакмицу је обележио огроман број картона који су зарадили изабраници Александра Јањића - осам жутих, пре деветог који је био други за Луку Чермеља и аутоматско искључење пет минута пре краја сусрета.

БИРАТЕ ИДЕАЛНИ ТИМ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ СВИХ ВРЕМЕНА: Гласајте за најбољег ШТОПЕРА (АНКЕТА)

ПОСЛЕ ВИРУСА: Лука Јовић у КАРАНТИНУ!

ГОТОВО: Милојевић узео милионе и потписао за нови клуб!

Ток меча погледајте у наставку.

КРАЈ:
Утакмица је завршена без победника - 1:1!
90 4. минут:
Гарсија је имао лопту на тацни на ивици шеснаестерца, али је шутирао поред гола.
90. минут:
Играће се још шест минута.
90. минут:
Велику прилику пропустио је Бабић после корнера.
85. минут:
Лука Чермељ је добио други жути картон због ударања лактом Гобељића.
84. минут:
Владан Милосављев је заменио Бранислава Томића. У наставку се голман Прековић пожалио на повреду, а Инђија нема више измена.
78. минут:
Осми жути картон за Инђију зарадио је голман Прековић због одуговлачења.
75. минут:
ГОЛ 1:1! Марко Гобељић је упутио идеалан центаршут са десне стране, а на правом месту је био Ел Фарду Бен који је спровео лопту у мрежу.
74. минут:
Друга измена у Инђији. Милан Јањић је заменио Бастајића.
72. минут:
Шутирао је Вељко Николић из слободног ударца, али непрецизно.
64. минут:
Нови жути картон за Инђију добио је Димитров тек што је ушао у игру.
63. минут:
Прва измена у Инђији. Изашао је Михајло Бањац, а заменио га је Срђан Димитров.
61. минут:
Велику шансу пропусто је Марко Гобељић. Примио је лопту у стилу највећих мајстора фудбала и шутирао, али је Прековић одлично одбранио.
61. минут:
Шести жути картон за домаћи тим добио је Лука Чермељ.
60. минут:
Милан Борјан спасава Црвену звезду. Бастајић је шутирао, а капитен црвено-белих је маестрално интервенисао.
51. минут:
Бен је извео слободан ударац из добре позиције, али је лопта отишла преко гола.
48. минут:
Покушао је Гарсија, али је Прековић поново био сигуран. Потом је настала велика гужва, а жуте картоне су добили Радован Панков и Стефан Пуртић, што је пета јавна опомена за играче Инђије.
46. минут:
Почело је друго полувреме, а Дејан Станковић је направио двоструку измену. Милан Павков и Матео Гарсија су заменили Милоша Вулића и Жељка Гаврића.
ПОЛУВРЕМЕ:
Инђија води резултатом 1:0!
45 3. минут:
Жути картон добио је Небојша Бастајић због повлачења Панкова.
45. минут:
Жути картон је добио Немања Видић због погибељног старта над Беном. Везиста Инђије је с леђа уклизао у ноге репрезентативцу Коморских острва и мора бити срећан што је прошао само са жутим картоном.
36. минут:
ГОЛ 1:0! Огњен Красић је довео у вођство домаћи тим. Он је после проигравања Стефана Пуртића побегао одбрани Црвене звезде и рутински је савладао Милана Борјана са којим се нашао очи у очи.
35. минут:
Михаило Јовановић је добио жути картон због ударања лактом Алексе Вукановића.
33. минут:
Опорбао је ударац Ел Фарду Бен са неких 18 метара, али је сигуран био Милоје Прековић.
32. минут:
Веома спор темпо меча у Инђији.
24. минут:
Миран период игре у Инђији.
18. минут:
Центаршут Вулића из слободног ударца покушао је да материјализује Вукановић, али није прецизно шутирао.
14. минут:
Борјан је наставио меч.
13. минут:
Гобељић је налетео на Борјана, па се капитену Црвене звезде указује помоћ.
11. минут:
Жути картон добио је искусни штопер Инђије Милош Михајлов због фаула над Вукановићем.
9. минут:
Гаврић је шутирао, али право у голмана Прековића.
8. минут:
Бабић је оборио Бањца у опасној зони, али Новица Анђеловски није досудио фаул.
1. минут:
Утакмица је почела, а са центра су кренули фудбалери Инђије.

ИНЂИЈА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:1

СТАДИОН: ФК Инђија (Инђија)

СУДИЈА: Новица Анђеловски

СТРЕЛЦИ: Красић 36. - Бен 75.

ЦРВЕНИ КАРТОН: Чермељ

ИНЂИЈА: Прековић - Цуцин, Михајлов, Јовановић, Красић - Бастајић (од 74. Јањић), Бањац (од 63. Димитров) - Пуртић, Томић (од 84. Милосављев), Чермељ - Видић. Клупа: Кнежевић, Димитров, Илић, Јањић, Павловић, Рајевац, Милосављев. Тренер: Александар Јањић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан - Гобељић, Панков, Бабић, Родић - Петровић, Вулић (од 46. Павков) - Бен, Николић, Гаврић (од 46. Гарсија) - Вукановић. Клупа: Поповић, Дегенек, Конатар, Јовичић, Симић, Гарсија, Павков. Тренер: Дејан Станковић.

СУПЕРЛИГА, 23. КОЛО:

Среда

Спартак - Младост 3:1

(Срећковић 17. Денковић 74. п, Шормаз 89. - Бојовић 88.)

Војводина - Раднички (18)

Погледајте како изгледа Наталија Илић, лепша половина Сергеја Милинковића-Савића.

АБА ЛИГА ДОНЕЛА ОДЛУКУ НА ЗВЕЗДИНУ ЖАЛБУ: Чека се ОДГОВОР УПРАВЕ

ЂИЂИ БЕКАЛИ ДОМИНИРА: Због С*КСА остајемо без титуле! Нападач нам НЕ СИЛАЗИ са ЊЕ (ФОТО)

ОТВАРАЈ КАПИЈУ! Навијачи Бајерна направили хаос испред “Стамфорд бриџа” (ВИДЕО)