СУПЕРЛИГА: Марјановић са 60 метара донео Напретку победу против Младости (ВИДЕО)

14.08.2021. 21:37
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Крушевљани стигли до треће победе.

Напредак и Младост из Лучана одиграли су други меч суботњег програма у петом колу Суперлиге Србије, а Крушевљани су остварили тријумф са 2:1 (0:1) и тако стигли до треће победе у сезони, док је Младост претпрела четврти пораз.

ВРХУНСКИ ФУДБАЛ СЕ ВРАТИО: Преузми бонус од 500 РСД и постани милионер!

ЛАЛАТОВИЋ ДЕБИТОВАО У АРАБИЈИ: Одмах забележио пораз, али навијачи НИСУ НЕЗАДОВОЉНИ (ВИДЕО)

ГОЛЕАДА ТСЦ-А И КРАГУЈЕВЧАНА: Осам голова у Сенти

Гости из Лучана боље су кренули у овом мечу и већ у другом минуту је гол постигао Тумбасевић, али је погодак поништен јер је Баха претходно направио фаул. Напредак је имао прилику преко Спрема, али је статива зауставила његов ударац. Домаћин је имао иницијативу, али није успевао да дође до гола, али је то гостима пошло за руком у 40. минуту када је Јојић постигао погодак, а Младост са минималним вођством одтишла на мали одмор.

У наставку се је Напредак кренуо у напад и у 56. минуту је стигао до изједначења голом Мршића. Ипак, најлепши детаљ утакмице догодио се 20 минута касније када је Саша Марјановић приметио да је голман Младости МИловић сувише изашао напред и са 60 метара постигао гол који је Напретку донео тријумф и три бода.

Реал Мадрид није много „дивљао“ у прелазном року, довео је Алабу, и жели да развија младе играче за које сматра да су стасали за велика дела. Колико је то тачно добићемо назнаку вечерас (22.00) када Краљеви гостују Алавесу - квота на двојку је 1,47. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Алавес - Реал Мадрид.