СУПЕРЛИГА: Минималац Звезде у Лучанима, Бен човек одлуке (ВИДЕО)

04.12.2019. 14:43
Tomane
Томане / Извор: МН Press

Црвено-бели остварили 17. тријумф.

Фудбалери Црвене звезде савладали су у 19. колу Суперлиге Младост у Лучанима са 1:0 (0:0) поготком Бена у 63. минуту и тако стигли до 17. победе у шампионату о учврстили водећу позицију на табели.

Вучић: Циљ је да Србија буде домаћин Лиге шампиона 2020, а Београд центар Европе

ТЕКТОНСКЕ ПРОМЕНЕ: ВАР иде на поправку!

ДЕЛИЈЕ СУ НА ОВО ЧЕКАЛЕ: Милојевићева УЗДАНИЦА спремна за Лучане

Дуел у Лучанима био је од старта отворен, а домаћин је већ у другом минуту озбиљно запретио, али је Борјан био на висини задатка. Оба тима имала су своје прилике у првих 20 минута, али је темпо опао како је терен постао све тежи за игру. У других 45 минута Звезда је ушла много боље и почела да ређа шансе, да би бедем домаћина коначно пробио Бен после сјајног додаванај Марина у 63. минуту. Звезда је до краја имала још неколкико добрих пртилика да увећа вођство и осигура победу, али је на крају остало 1:0.

ВАЖНА ВЕСТ ЗА СРБИЈУ: Велике ПРОМЕНЕ пред БАРАЖ за ЕВРО 2020.

Фудбалери Младости данас од 15 часова дочекују у Лучанима актуелног шампиона, екипу Црвене звезде. Биће ово 22. утакмица Лучанаца против црвено-белих, а никада до сада нису успели да остваре тријумф, док су пет пута успели да извуку бод уз 17 пораза.

Црвена звезде се налази на челу табеле са 46 бодова и само једним ремијем у последњих пет кола. Са друге стране, Лучанци играју у променљивој форми пошто су у последњих пет кола остварили по две победе и пораза уз један нерешен резултат и тренутно су на деоби осмог места које води у плеј-оф заједно са суботичким Спартаком.

90 3- минут
Крај меча у Лучанима.
86. минут
Марин је из слободног ударца шутирао право у Зечевића.
82. минут
Родић је покушао да изненади Зечевића, али је шутирао високо преко гола.
75. минут
Добра комбинација Бена и Марина, а бивши немачки репрезентативац је убацио лопту на петерац, али је испред Томанеа добро реаговала одбрана Младости.
70. минут
И друга измена код црвено-белих. Изашао је Иванић, а заменио га је Душан Јованчић. Прва измена и код домаћина, Ибрахим Танко мења Одиту.
66. минут
Прва измена у Звезди. Уместо Гарсије у игру је ушао Алекса Вукановић.

63. минут
0:1!!! Бољу игру Звезде ја крунисала поготоком, а стрелац је био Бен којег је одлично упослио Марин.
55. минут
Први покушај Младости, али је Борјан одбранио, да би одмах у следећем нападу Звезда запретила преко Његоша Петровића, али је Зечевић успешно интервенисао.
50. минут
Дегенек пропушта велику шансу за Звезду. Штопер црвено-белих је искоса са леве стране шутирао поред леве стативе гола Младости.
48. минут
Први покушај Звезде у наставку, Иванић шутира преко гола.
46. минут
Почело је друго полувреме.

II ПОЛУВРЕМЕ

45 4. минут
Крај првог полувремена.
45 1. минут
Покушао је са двадесетак метара Марин, али је шутирао преко гола.
42. минут
Опао је темпо и већ десетак минута нема много узбуђења у Лучанима.
29. минут
Одлично је Гарсија одложио лопту до Иванића који је добро шутирао са 17 метара, али је лопта прошла тик поред десне стативе гола Младости.
28. минут
Марко Марин је из слободног ударца шутирао високо преко гола.
25. минут
Иванић је шутирао главом, али је Шатара избацио лопту.
23. минут
Још једном је Гарсија покушао да поситгне погодак, али је шутирао право у голмана Зечевића.
15. минут
Брзо се игра у Лучанима. Поново прилика за Звезду. Овога пута је шутирао Томане, али је лопта отишла поред гола.
14. минут
Јовановић је пробао са своје поовине да лобује истрчалог Борјана, али није био прецизан.
13. минут
Велика прилика за Гарсију, али шут Аргентинца брани Зечевић.
6. минут
Прва шанса за Звезду. Марин је лепо упослио Родића који је шутирао преко гола Младости.
2. минут
Одмах је запретио домаћин, одлично је шутирао Стојановић искоса са леве стране, али је Борјан успешно интервенисао.
1. минут

Судија: Лазар Лукић (Београд).

МЛАДОСТ: Зечевић, Андрић, Шатара, Стојановић, Мићевић, Павловић, Б. Милошевић, Радивојевић (од 89. Елиомар), Јовановић, Бојовић, Одита (од 70. Танко).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гобељић, Панков, Дегенек, Родић (од 87. Милуновић), Петровић, Гарсија (од 66. Вукановић), Иванић (од 70. Јованчић), Марин, Бен, Томане.

Погледајте како изгледа глумица и ТВ водитељка Софија Рајовић, бивша девојка Милоша Теодосића

Левандовски дао четири гола Звезди, па налетео на Тадића! Ево шта му је Србин поручио (ВИДЕО)

ЗАВРШИО СА АРАПИМА: Враћа се Пријовић, желе га црно-бели

ПУКЛА БОМБА: Партизан продао Павловића! Од пара се врти у глави!

МИХА БИО НА ПРАГУ ТОРИНА: Спортски директор Јувентуса ОТКРИО детаље преговора!

ПЛАКАЊЕ: Голман је отишао да изведе аут, а онда је настао НАЈСМЕШНИЈИ клип у историји фудбала (ВИДЕО)