СУПЕРЛИГА: Младост ГАТ савлада Колубару за бег са дна табеле

25.04.2023. 20:50
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Одлука пала са беле тачке.

Фудбалери Младости ГАТ савладали су у Новом Саду Колубару са 1:0 (1:0) у утакмици другог кола плеј-аута Mozzart бет Суперлиге. Ово је други тријумф Младости и тако направила корак ка опстанку пошто је побегла са дна табеле и сада је 14. са 26 бодова, док је Колубара девета са 11 бодова више.

ИЗГЛЕДА ДА НИКАДА НЕЋЕ ОСВОЈИТИ ЛИГУ ШАМПИОНА: Ибрахимовић и ове године дефинитивно без медаље намењене победнику елитног такмичења

ПСЖ СПРЕМА НОВИ СЕНЗАЦИОНАЛНИ ТРАНСФЕР: Један од најбољих нападача на свету долази у Париз?

ЧЕЛСИ БИ ОНАНУ: Плавци нуде новац и Аризабалагу у замену за Камерунца

Екипа Ненада Лалатовића била је бољи ривал и запретила је у 18. минуту када је Јанковићев шут зауставио голман гостију Поповић. Десет минута касније догодио се и преломни тренутак меча када је Татомировић скривио једанаестерац, а Максимовић био сигуран са беле тачке и довео Младост у вођство у 31. минуту, а 1:0 је био и резултат првог полувремена.

У наставку гости нису имали ниједну прилику да евентуално стигну до изједначења, Младост је сачувала предност и успела да стигне до тријумфа.

Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца