СУПЕРЛИГА: Младост УБРАЛА Лале у Новом Саду

19.03.2017. 19:34
Mićić
Мићић / Извор: МН Press

Тек други пораз Војводине на ''Карађорђу''.

У последњем мечу 27. кола Суперлиге Србије, Младост из Лучана изненадила је Војводину у Новом Саду и на стадиону ''Карађорђе'' славила минималну победу са 1:0. Једини стрелац био је Обиоре Одита већ у деветом минуту. Био је ово тек други пораз Војводине на домаћем терену у овом шампионату.

ПЕНАЛ ИЛИ НЕ? Џин нема дилему: Верујем Мажићу 200%! (ФОТО)

БИВШИ ИГРАЧ ПАРТИЗАНА ОПЛЕО ПО УПРАВИ КЛУБА: Кајаћете се! (ФОТО)

Нигеријац, некадашњи играч Партизана, био је јунак меча, док је са друге стране трагичар штопер Војводине Марио Маслаћ који је већ у 31. минуту завршио меч зарадивши директан црвени картон после старта над Сашом Јовановићем који је асистирао Одити код поготка.

БИТКА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Звезда остале без победе у 97. минуту!

Војводина је покушавала упркос искључењу Маслаћа да се врати у меч, али бројчано слабији домаћин није успео да савлада голмана Младости Крзнарића. Новосађани су овим поразом изгубили корак за Црвеном звездом и Партизаном, док је Младост освојила важне бодове у борби за пласман ју плеј-оф.