СУПЕРЛИГА: Нови пораз Радничког у дербију, Вождовац прокоцкао два гола предности

03.11.2019. 17:06
Milorad Kosanović
Милорад Косановић / Извор: МН Press

Комплетирано 15. коло националног шампионата.

Утакмицама у недељу комплетирано је 15. коло Суперлиге Србије, а у термину од 15 часова одиграно је пет мечева на којима је виђено укупно седам голова. Три утакмице су завршене без победника, а на по једном су славили домаћини и гости.

ЛУДНИЦА У ИНЂИЈИ: 100 минута фудбала, аутогол, пенал у завршници, два црвена и девет жутих картона

КРЕНУО ОЧЕВИМ СТОПАМА: Син легенде Црвене звезде стигао на Маракану!

ДЕКЛАСИРАЛИ ВОЈВОДИНУ: Natho објаснио зашто је "експлодирао" после гола

У суботу су вечити ривали рутински савладали своје противнике, док је у првом недељном мечу Јавор славио у Инђији.

Најзанимљивији меч од 15 часова одигран је у Сурдулици где су се састали Радник и Вождовац. Иако у првом полувремену није било голова, о другом ће се причати у данима пред нама. Змајеви су головима Алена Машовића повели са 2:0, али су Филип Станисављевић и Евген Павлов погоцима у самој завршници донели бод Сурдуличанима.

На утакмицама између Мачве и Чукаричког, односно Рада и Младости није било голова, а Спартак је поготком Стефана Шормаза славио на гостовању Напретку.

У дербију дана ТСЦ је на свом терену савладао Раднички са 2:0 головима Ненада Лукића, који се тако придружио данашњем ривалу Стефану Михајловићу на челу листе стрелаца Суперлиге са по девет постигнутих голова.