ЗАВРШЕНО МУЧЕЊЕ У ХУМСКОЈ: Услови КАТАСТРОФАЛНИ и на крају НУЛА (ФОТО)

14.12.2018. 17:56
FK Partizan - FK Mačva
ФК Партизан - ФК Мачва / Извор: МН Press

Одиграна премијерна утакмица 21. кола.

Премијерна утакмица 21. кола Суперлиге Србије између Партизана и Мачве завршена је без голова. У Хумској се играло по веома лошим временским условима, чак је било и неизвесно да ли ће меча уопште бити. На крају је одлучено да се игра, али је питање да ли је одлука била исправна. Неколико пута су чишћене линије, а играчима је било веома тешко да контролишу лопту.

Треба да се каже и да је Партизан скоро 50 минута играо без Слободана Урошевића који је у првом полувремену добио два жута картона. Овим бодом могу да буду задовољни гости, с обзиром да су у Београд дошли значајно ослабљени, а Партизан је важио за апсолутног фаворита. Међутим, услова за игру није било. Срећом, нико се није ни повредио. Сада следи зимска пауза за Београђане и Шапчане, а остаје да се види да ли ће остали мечеви у суботу и недељу бити играни.

Како је било из минута у минут прочитајте у наставку текста.

Утакмица 21. кола Суперлиге Србије, између Партизана и Мачве ипак ће почети. До последњих тренутака чекала се одлука делегата, а одлучено је да се ипак игра.

ОДЛАГАЊЕ ЗБОГ СНЕГА? У Хумској се чека ОДЛУКА делегата (ФОТО)

ПАРТИЗАН ЧЕКА МАЧВУ: Не зна се да ли ће се играти, али се знају СТАРТЕРИ (САСТАВИ)

КРАЈ

90 3. минут - Уместо Гемовића Марвеђо.

Игра се још шест минута.

90. минут - Шеховић оборен на ивици казненог. Пантић директно, али поред гола.

88. минут - Пантић поред гола.

86. минут - Краћи прекид. Навијачи Партизана гађају грудвама помоћног судију. Здјелар их моли да престану. Утакмица је настављена.

84. минут - Закарић центрира, Ивановић главом, али хвата Пулетић без проблема.

81. минут - Играње руком испред казненог Мачве. Слободан ударац за домаћина. Црно-бели рукама чисте снег око лопте. Пантић шутира, али преко гола. Корнер на крају.

80. минут - Корнер за Мачву. Ништа од тога, Партизан у нападу.

78. минут - Косанић уместо Бабића. Тренери имају право на још по једну измену.

73. минут - Стевановић уместо Марковића. Ово је прва измена у Мачви.

68. минут - Уместо Косовића Ивановић. Пауза искоришћена и за чишћење снега са линија.

67. минут - Слободан ударац за Партизан. Уз мало муке хвата Пулетић.

60. минут - Марковић испред Пулетића после шута Закарића. На крају нема корнера, али играчи Партизана сматрају другачије. Буни се Пантић и добија жути картон.

55. минут - Милетић покушава да шутира, али се сувише дуго намешта.

На полувремену уместо Рикарда улази Шеховић.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА.

45. минут - Нови прекршај Урошевића над Гемовићем. Други жути картон. Партизан са играчем мање.

38. минут - Пантић са леве стране. Прво Пулетић па пречка. Корнер за Партизан. Лоше изведен ударац из угла.

37. минут - Пада Урошевић у казненом простору, али Живковић показује да се игра настави.

35. минут - Рикардо ка Николићу, али лопту хвата Пулетић.

30. минут - Пантић шутира са леве стране, Пулетић брани. Корнер за домаћина. У наставку акције, гости успевају да се одбране.

21. минут - Добра прилика за Урошевића, али нема гола. Прима лопту на груди, али је шаље преко гола.

19. минут - Судија Живковић тражи да се очисте линије. Редарске службе имају посла. Краћа пауза.

16. минут - Урошевић центрира, али на крају лопта ипак у рукама Пулетића.

15. минут - Илић шутира ка голу Кљајића. Слаб шут, голман Партизана хвата.

10. минут - Косовићев покушај центаршута са леве стране, али веома лоше.

7. минут - Закарић са дистанце, али Пулетић хвата лопту.

6. минут - Гол аут, после акције Партизана. Веома тешко је играчима да контролишу лопту.

Меч почиње. Снег и даље не "попушта".

Екипе излазе на терен. Играће се црвеном лоптом. Судија је Александар Живковић.

ПАРТИЗАН - МАЧВА 0:0

СТРЕЛЦИ:

ЖУТИ КАРТОНИ: Пантић, Валијенте, Здјелар - Ивић, Косанић, Пулетић, Тошић

ЦРВЕНИ КАРТОН: Урошевић (Партизан)

СУДИЈА: Александар Живковић

СТАДИОН: Партизана (Београд)

ПАРТИЗАН: Кљајић, Н.Р. Милетић, Марковић, Валијенте, Урошевић, Зђелар, Косовић (од 68. Ивановић), Пантић, Закарић, Николић, Рикардо (од 46. Шеховић). Клупа: Јовичић, Тошић, Ђерлек, Шеховић, Ивановић, Енаке, Смиљанић. Тренер: Мирковић.

МАЧВА: Пулетић, Пејовић, Шушњар, Тошић, Марић, Ивић, Јефтић, Марковић (од 73. Стевановић), Милосављевић, Бабић (од 78. Косанић), Гемовић (од 90 3. Марвеђо). Клупа: Вићић, Гигић, Марвеђо, Косанић, Жакула, Стевановић, Лазаревић. Тренер: Тешовић.

ВЕСТ КОЈА СЕ ЧЕКАЛА НА МАРАКАНИ: Ево када УЕФА одлучује о утакмици на Парку Принчева! (ФОТО)