УСПАВАНКА У ХУМСКОЈ: Ивановић у завршници донео победу Партизану са беле тачке (ВИДЕО)

07.03.2020. 19:34 17:13
vg
вг / Извор: МН Press

Раднички поражен минималним резултатом.

Фудбалери Партизана савладали су Раднички из Ниша резултатом 1:0 у 25. колу Суперлиге Србије. Једини погодак на мечу који ће остати упамћен као велика успаванка постигао је Ђорђе Ивановић из пенала у 85. минуту утакмице.

Оба тима су играла веома опрезно, а црно-бели су били нешто офанзивнији. Ипак, на целом мечу није виђена ниједна права шанса, већ само неколико оних које уопште не обећавају. Ипак, одсудни моменат се догодио у 83. минуту када је капитен Радничког Александар Тодоровски фаулирао Слободана Урошевића у казненом простору, а лопту у мрежу је сместио Ђорђе Ивановић.

НИЈЕ СЕ СНАШАО: Бивши нападач Партизана ПРЕЦРТАН

ГЛАВОБОЉА ЗА ТРИНКИЈЕРИЈА: Бруталан бековски ТАНДЕМ прети Партизану пред четвртфинале Еврокупа!

90 1 минут:
Шутирао је Асано после корнера, али право у голмана гостију.
90. минут:
Играће се још четири минута.
88. минут:
Стефан Митровић мења Филипа Кнежевића.
85. минут:
ГОЛ 1:0! Ђорђе Ивановић је био прецизан са 11 метара.
83. минут:
Пенал за Партизан! Тодоровски је нагазио Урошевића, а Новак Симовић је показао на белу тачку.
81. минут:
Прва измена код гостију, Огњен Бјеличић је заменио Немању Суботића.
74. минут:
Шутирао је Лазар Марковић из слободног ударца, али високо преко гола.
71. минут:
Шутирао је Кнежевић, али је одлично реаговао Стојковић.
70. минут:
Последња измена у екипи Партизана. Лазар Марковић је заменио Филипа Стевановића.
66. минут:
Први шут Партизана у оквир гола био је дело Асана, али је Ристић добро интервенисао.
65. минут:
Успаванка у Хумској.
58. минут:
Покушао је Александар Пејовић да изненади Владимира Стојковића са неких 35 метара, али је искусни голман сигурно реаговао.
52. минут:
Изненађујући потез Сава Милошевића који је убацио Бојана Матића уместо Умара Садика.
49. минут:
Шћекић је шутирао, али је погодио само Садика.
46. минут:
Настављена је утакмица, а Милошевић и Батак нису направили ниједну промену.
ПОЛУВРЕМЕ:
Без голова и правих шанси у Хумској.
45 1. минут:
Шутирао је Шћекић са дистанце, али непрецизно.
43. минут:
Шутирао је Асано, лопта је закачила Ђорђевића и прошла тик поред стативе гола гостију.
39. минут:
Веома спор темпо игре у Хумској.
31. минут:
Покушао је Милетић да разбије монотонију ударцем са велике удаљености, али је био прилично непрецизан.
23. минут:
Покушао је Бојан Остојић главом да угрози Ристића после слободног ударца Стевановића, али непрецизно.
17. минут:
Natho не може да настави меч, а заменио га је Ђорђе Ивановић.
15. минут:
На повреду задње ложе се жали Бибрас Natho.
14. минут:
Центрирао је Милетић, а са друге стране је ударац упутио Урошевић, али је лопта прошла поред гола.