СУПЕРЛИГА: Радничком само бод против Железничара

21.12.2023. 19:27
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Панчевци до изједначења стигли у судијској надокнади.

Фуидбалери Радничког из Ниша и панчевачког Железничара одиграли су нерешено 1:1 у мечу одложеног деветог кола Mozzart бет Суперлиге на стадиону ''Чаир''.

НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА СВЕТУ НА ПАРТИЗАН MOZZART БЕТ И ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУMozzart

НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА СВЕТУ НА ПАРТИЗАН MOZZART БЕТ И ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ

МИСТЕРИОЗНА ИЗЈАВА NATHA: "Барак ће вам испричати, сазнаћете..."Bibars Natho

МИСТЕРИОЗНА ИЗЈАВА NATHA: "Барак ће вам испричати, сазнаћете..."

ВРАТИЛИ СЕ НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Лалатов Спартак славио у Новом ПазаруNenad Lalatović

ВРАТИЛИ СЕ НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Лалатов Спартак славио у Новом Пазару

Нишлије су биле бољи ривал од Железничара, прокоцкале су велики број шанси, а до овђства су стигли у 54. минуту после одличне акције у којој је Белаковић асистирао Петрову којем није било тешко да са шест метара погоди мрежу противника.

Наставио је Раднички са нападима, испромашивао се домаћи састав и како то обично бива у фудбалу стигла је казна. Играо се трећи минут судијске надокнаде када је после центаршута са десне стране Бакић лоше реаговао и послао лопту директно на ногу Коанатру, а овај успео да савлада Росића за коначних 1:1. Железничар ће на јесењу паузу на 14. позицији са 18 бодова, док је Раднички на 15. месту са бодом мање.