СУПЕРЛИГА: Радник одолео у Лучанима, Макарић наставља да решета

13.02.2021. 16:32
Milan Makarić
Милан Макарић / Извор: МН Press

Одигране три недељне утакмице 21. кола првенства.

Српски нападач Милан Макарић наставио је сјајну голгетерску форму, игра сезону живота, па је захваљући њему и Радник у горњој половини табеле. Наиме, снажни стрелац је помогао свом тиму да дође до вредног бода на гостовању лучанској Младости - 2:2 (1:1).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ливерпул 2,23, ПСЖ 1,30, Манчестер Сити 1,43!

ОГЛАСИО СЕ ДИРЕКТОР ПАРТИЗАНОВОГ СТАДИОНА: Станојевић ме је ИЗНЕНАДИО! Хајде да видимо...

КИНЕЗИ ПРАВЕ ПРОБЛЕМ ПИКСИЈУ: Стојковић и даље чека СЛОБОДУ! Ево када ће добити РАСКИД уговора!

Како игра Манчестер Сити делује да му ни три Тотенхема не би могла ништа! Грађани су вечерас (18.30) апсолутни фаворити против Мурињовог тима - квота на кеца је 1,38, а kombinazzija 1&3 је 1,90. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Сити - Тотенхем.

Кос је довео Лучанце у вођство у уводним секундама меча, да би Лукић изједначио у последњим тренуцима првог полувремена.

Грешка одбране у 54. минуту донела је Макарићу 14. првенствени гол, да би у 91. Шатара поставио 2:2.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ, 21. коло:

Петак:

Напредак - Јавор 1:1 (0:1)

(Бачанин 77. - Остојић 11. аутогол)

Пролетер - Златибор 2:2 (2:2)

(Ковачевић 4, Живојиновић 31. - Вукић 9, Јањић 41.)

Спартак - ОФК Бачка 1:0 (1:0)

(Фуртула 40.)

ТСЦ - Рад 0:0

Партизан - Нови Пазар 4:1 (0:0)

(Л. Марковић 54, Natho пенал 61, Холендер 64, Влајковић аг 88. - Аганспахић 76.)

Чукарички - Војводина 3:3 (2:0)

(Бирманчевић 5, Ћирковић 12, Чоловић 98  - Вукадиновић пенал 63, Стојковић 64, Симић 80)