СУПЕРЛИГА: Шкрбић донео бод Радничком против Металца

30.09.2021. 18:58
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

У Нишу одигран одложени меч 10. кола.

Фудбалери Радничког из Ниша и Металца из Горњег Милановца ремизирали су данас 1:1 (0:1) у одложеном мечу 10. кола Суперлиге Србије на стадиону ''Чаир'.

РУКОМЕТАШ МОМИР РНИЋ: ИГРАЈТЕ НА ХУМАНОСТ У MOZZARTU

ПРОДУБЉУЈЕ СЕ ЈАЗ НА РЕЛАЦИЈИ ДАЛМАЦИЈА - ЗАГРЕБ: Судија РАЗБЕСНЕО навијаче "билих"! Крај каријере за најбољег хрватског арбитра?

ФСС КАЗНИО ЗВЕЗДУ: Шампион у минусу 300.000 динара!

Није било много узбуђења у првом полувремену, осим неколико покушаја са дистанце, а добра је била прилика Тодоровског чији је шут одбранио Маслревић. У 40. минуту је Металац стигао до вођства. Кренула је акција од Влалукина који је проследио лопту Цветковићу, а овај савладао Кахирмана за вођство гостију на полувремену.

Звезда ће вечерас (21.00) против Лудогореца бити значајно ослабљена због корона вируса. Без Борјана, Драговића, Дегенека, Катаија… првај Србије отишао је у Бугарску и то значајно умањује шансе за добар резултат. Квота на кеца је 2,60, на икс 3,20, а на Звезду 3,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лудогорец - Звезда.

Седам минут по почетку другог полувремена Раднички је успео да стигне до изједначења. Илић је центрирао, а после гужве у шеснаетсерцу Металца, Милан Шкрбић је у паду добро шутирао и постигао гол, свој шести у сезони. Убрзо је Раднички могао и до преокрета, али је Млађевић добрим стартом спречио да Арсић постигне гол. Нишлије су остале са играчем мање због искључења Илића у 69. минуту који је добио други жути картон, али Металац то није искористио и остало је 1:1.