MOZZART БЕТ СУПЕРЛИГА: Вождовац однео цео плен из Шумадије, Раднички "окренуо" Младост

04.02.2023. 15:57
Miloš Pantović
Милош Пантовић / Извор: МН Press

Мечеви 20. кола.

Настављена фудбалска Mozzart бет Суперлига Србије. У петак је Колубара савладала Радник са 1:0, док су одиграна и два меча суботњег програма.

НЕМА КАЛКУЛАЦИЈА: Милојевић УВРСТИО и новајлију у првих 11 против Војводине (САСТАВИ)

НАЈВЕЋИ НЕУСПЕХ? НЕОСВАЈАЊЕ ТИТУЛЕ СА ПАРТИЗАНОМ: Лазар Марковић отворено о Звезди, Петрићу, Столици...

ИДЕЈА ПРЕДСЕДНИКА ВОЈВОДИНЕ: Турнир у част Синише Михајловића

Раднички из Крагујевца је на свом терену изгубио од Вождовца. Стрелац јединог гола је био Милош Пантовић који је у 31. минуту са пенала донео бодове гостима.

Раднички је у Нишу победио са 2:1 Младост из Лучана.

Младост је повела у 40. минуту преко Николе Јојића, док је изједаначење донео Александар Пејовић одмах по почетку другог полувремена. Победу је донео Миљан Шкрбић у зауставном времену.

Пенал за домаће је промашио Стефан Цветковић и то при резултату 0:0.