СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички продубио АГОНИЈУ Златибора!

20.02.2021. 15:29
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Уводни меч 23. кола.

У првом мечу 23. кола Суперлиге Србије, Чукарички је на Бановом брду победио Златибор са 2:0, по приказаном, може се рећи апсолутно заслужено.

Ко побеђује - МИЛАН ИЛИ ИНТЕР? Преузмите БОНУС ОД 1.500 ДИНАРА и кладите се на меч сезоне серије А!

ДОСТА ЈЕ БИЛО! Ненад Миловановић подноси оставку

ПИКСИ ЈЕ НОВИ СЕЛЕКТОР: Ево шта је о избору ФСС имао да каже Станојевић

ЛОША ВЕСТ ЗА ЗВЕЗДУ: Бакојоко ПОВРЕЂЕН - ван терена неколико недеља (ФОТО)

Два пута је Атлетико ремизирао у последња три кола, и мало се истопила предност над Реалом и Барсом, а данас (16.15) му у госте долази Леванте, с којим је пре три дана, у заосталом мечу, одиграо 1:1. Сада је квота на кеца 1,58, а на kombinazziju 1&2-3 2,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Атлетико - Леванте.

Домаћи су доминирали током већег дела меча, а само су до полувремена могли да имају двоцифрену предност. Што није тако, "крив" је оквир гола, јер је после центаршута капитена Доцића, Шапић погодио пречку, да би недуго затим силовит шут Срђана Мијаиловића са 20 метара зауставила статива.

До заслуженог вођства Брђани су дошли у 53. минуту. Нови центаршут Доцића из корнера прихватио је Шапић и прецизним ударцем главом затресао мрежу.

Непуна три минута касније, коначан резултат поставио је Вељко Бирманчевић. Бивши играч Партизана је после украдене лопте пред голом гостију, сјајно лобовао голмана Чајетинаца Чубраковића. Био је то осми погодак у сезони својевремено младог репрезентативца Србије.