СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Дерби у Новом Саду имао је НЕОЧЕКИВАН епилог! Крушевљани ОСВОЈИЛИ Шабац!

18.08.2019. 22:12 22:12
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Комплетирано пето коло.

Много узбуђења последња два меча петог кола Линглонг Суперлиге Србије. Напредак је голом Марка Павићевића дошао до бодова у Шапцу против Мачве (0:1), док је у дербију рунде на "Карађорђу" прштало на све стране.

Лидер Војводина је била на корак од понора против другопласираног ТСЦ-а. Водили су гости са 2:0 и чинило се да ће се осамити на челу табеле, али су Лале постигле два гола и напустиле терен непоражени - 2:2.

БУМ, БУМ БОГДАН! Богдановић тројком уз звук сирене УТИШАО ОАКУ (ВИДЕО)

СТРАВА И УЖАС: После судара Србина и Грка један је ОСТАО да лежи на паркету! Нови ВЕЛИКи проблем за селектора!

КУП ИТАЛИЈЕ: Влаховић ТОРПЕДОВАО Монцу! Бивши играч Партизана са два гола режирао ПРЕОКРЕТ (ВИДЕО)

Вођство дебитанту из Бачке Тополе донео је Ненад Лукић у 49. минуту, да би исти играч удвостручио предност новајлије само 14 минута касније.

Чинило се тада да Воши нема спаса, међутим, нападач Бојан Матић погодио је у 72. минуту и вратио наду Лалатовићевом тиму. Коначно, у шестом минуту судијске надокнаде времена Езе Окечуе погодио је и донео велику радост домаћим играчима.