СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Голеада у Инђији, домаћину три бода

28.08.2020. 19:41
FK Inđija
ФК Инђија / Извор: МН Press

На програму 6. коло.

Први меч шестог кола Суперлиге Србије између Инђије и Јавора обележила су бројна узбуђења, а домаћин је успео да оствари тријумф са 3:2 (1:0) и тако дође до друге победе у овој сезони, док су гости из Ивањице претрпели трећи пораз.

НИЈЕ ДУГО БИО БЕЗ КЛУБА: Живковић после Бенфике пред вратима славног клуба из Серије А

КРАЈИШНИЦИ ПОБЕДИЛИ ТИМ ИЗ СТАРЕ ХЕРЦЕГОВИНЕ: Транспарент је ОСТАВИО меч у другом плану (ФОТО)

ДЕЛИЈЕ ПОДСЕТИЛЕ МИЛА ПРЕД ИЗБОРЕ: Потурица рода свога, од Турчина много гори (ФОТО)

Инђија је до предности стигла већ у 8. минуту када је прецизан био Коста Алексић. Упркос рано постигнутом голу, до полувремена није било промене резултата, а домаћин је у наставку стигао до вођства од 2:0 пошто је из пенала у 56. минуту прецизан био Срђан Димитров. Излгедало је тада да ће Инђија остваити сигуран тријумф, али гости нису тко мислили.

За само осам минута је Јавор успео да стигне до изјендачења. Прво је Лука Луковић смањио на 2:1 у 67. минуту, да би тим из Ивањице до изједначења стигао у 75. минту преко Марка Јевтића. Грогиран је био домаћи тим у тим тренуцима, али је преко резервисте Небојше Бастајића успео у 82. минуту да поново стиген до вођства и испотавиће се три бода.