СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Лале ПРЕОКРЕТОМ скресале крила Змајевима! Чука ПАЛА у Лучанима, Силађи ОПЕТ спасао ТСЦ

01.03.2020. 16:29
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

На програму 24. коло.

У првом мечу 24. кола Суперлиге Србије, Војводина је "на крову" после преокрета савладала Вождовац са 2:1 (1:1) и уписала другу победу заредом.

ГЛАСАЛО ЈЕ ДЕСЕТ ХИЉАДА ЉУДИ: Ево ко ће победити у ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ!

РЕС НОН ВЕРБА: ЕЛ ФАРДУ БЕН дао ХРАБРУ изјаву, Делије могу да одахну

ИГРАЛИ ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН: Чак 16 играча је наступало у оба тима на Вечитом дербију!

Овим тријумфом, изабраници Ненада Лалатовића су сустигли, бар до завршетка 162. Вечитог дербија, Партизан, са којим деле другу позицију са 31 бодом. Занимљиво да шеф струке Војводине у овом мечу није седео на клупи из непознатог разлога, па је екипу предводио његов помоћник Драган Шарац.

Блиставу пролећну форму потврдио је Миљан Вукадиновић. Крилни нападач Новосађана је у претходном колу против Радничког постигао еврогол, а у дуелу са Змајевима асистирао Петру Бојићу, који му се "реванширао" додавањем, када је бивши играч Напретка и Земуна новим поготком донео победу Лалатовићевом тиму.

Изгледало је да ће Вождовац прекинути серију од три узастопна пораза, када је Лазар Зличић у 21. минуту на асистенцију Нишића затресао мрежу Роцкова и донео предност домаћину.

Само 10 минута касније, ипак, Бојић је изједначио, пославши лопту ударцем главом иза голмана Марка Илића. Коначан резултат поставио је Вукадиновић у контранападу, када је прецизно шутирао на пас Бојића.

У осталим мечевима 24. кола, ТСЦ је наставио са одличним резултатима, па је после ремија у Хумској и победе у Шапцу, пред својим навијачима савладао Крушевљане. Јунак меча, као и против Партизана, био је Владимир Силађи који је у трећем минуту надокнаде постигао победоносни гол.

Претходно је Ђуро Зец на почетку дуела довео домаћина у вођство, да би изједначио Мијић у финишу сусрета. Радост играча Напретка трајала је кратко, обзиром да су Тополчани на крају заслужено славили.

Голеада је виђена у дуелу Јавора и Спартака (2:2). Тим из Ивањице повео је преко Луковића (21.), али су Суботичани захваљујући двоструком стрелцу Срећковићу стигли до потпуног преокрета. Вредан бод домаћину донео је најбољи стрелац Никола Петковић, изједначивши шест минута после водећег гола Плавих Голубова.

Лучанци су голом Милана Бојовића изненадили Чукарички (1:0) и уписали трећи тријумф у последња четири меча, док је победу Раднику против Рада (1:0) донео Павлов у 19. минуту.

Раднички је на "Чаиру" преко двоструког стрелца Николе Чумића сломили Инђију (2:1), част гостију спасао је Брана Илић у 64. минуту.

Мачва је однела слађи бод из Новог Сада. Пролетер је у вођство довео Миросављев (53.), да би коначних 1:1 поставио Михајловић у 74. минуту.

Црвена звезда - Партизан (18)

Погледајте како изгледа Тејлор Ворд, девојка Ријада Мареза.

ПОРАЗ МУ ТЕШКО ПАО: Џерард размишља о отказу!

НЕМИЛЕ СЦЕНЕ У ФРАНЦУСКОЈ: Брутална туча навијача на улицама! (ВИДЕО)

НАЈВЕЋИ ЕЛ КЛАСИКО ДО САДА: Рекорд Месија и Рамоса, Куртоа шокирао, Шпанија у трансу! (ВИДЕО)

СЕНЗАЦИЈА НА ПОМОЛУ: ПСЖ доводи ОВОГ тренера на лето, ништа сем трофеја лиге шампиона их НЕ ЗАНИМА!

ПОЦЕПАО МРЕЖУ: Погледајте МАКАЗИЦЕ Жињака! (ВИДЕО)