СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Вождовац сигуран "на крову", Чука убедљиво против Пазараца (ВИДЕО)

31.10.2020. 18:31
Ling long
Линг лонг / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ

Веома убедљива игра екипе Чукаричког.

Одигране су четири утакмице 13. кола Линглонг Суперлиге Србије, једна од 13, а три од 15 часова.

Страва бонус у Ноћи вештица

АСАНО У РУКУ, СУДИЈА НА БЕЛУ ТАЧКУ: Видите пенал за Партизан, Natho преузео одговорност и погодио (ВИДЕО)

ЈЕДНОМ ОБЈАВОМ НАПРАВИЛА ХАОС: Два дана после Звездине победе над Слованом, огласила се Теа Катаи (ВИДЕО)

Фудбалери Металца победили су данас у гостима екипу Инђије са 1:0, у утакмици 13. кола Супер лиге Србије. Победу Металцу донео је Милош Милисављевић поготком у 94. минуту. Металац је уписао пету победу и 13. је на табели са 20 бодова, док је Индија на 14. позицији са пет бодова мање.

Најубедљивији је био Чукарички, који је на свом терену савладао Нови Пазар резултатом 4:0.

Стефан Шапић је у 27. минуту донео предност ''Брђанима'', а противника су дотукли у другом полувремену, када је блистао двоструки стрелац Асмир Кајевић. Коначних 4:0 поставио је Вељко Бирманчевић у 77. минуту меча.

За то време, Вождовац је на ''Крову'' савладао екипу ТСЦ-а са 2:0, а блистали су млади фудбалери ''Змајева''.

Јован Нишић је крајем првог полувремена донео предност Вождовцу из једанаестерца, а коначан резултат поставио је 17-годишњи Стојисављевић, после продора и центаршута са леве стране још једног суперталентованог тинејџера Луке Цветићанина - 2:0.

Истим резултатом, али као гост, Златибор је савладао екипу Рада на Бањици. Петронијевић је у 13. минуту најавио тријумф гостију, а Ђаковац га је у 76. минуту потврдио.