СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Металац на гостовању Спартаку наставио црни низ

23.10.2021. 19:10
FK Spartak
ФК Спартак / Извор: МН Press

Бодови остали на северу Србије

Фудбалери суботичког Спартака савладали су на свом терену екипу Металца са 2:0 у утакмици 14. кола Суперлиге Србије.

МЕРИДИАН ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: Милан 2.10, Ливерпул 2.40, Кристал Палас 2.00

СУПЕРЛИГА: Колубара пала после преокрета у Лучанима

НАЈАВЉУЈЕ НЕИЗВЕСНУ БОРБУ: Желео у Партизан, а сада му је једини циљ да ЗАУСТАВИ црно-беле

Домаћин је у 12. минуту пропустио прилику да стигне до ране предности, пошто је са беле тачке непрецизан био Туфегџић. Тек после нешто више од пола сата игре био је савладан голман тима из Горњег Милановца, а Спартак је у вођство довео Николић.

Исти играч је и дуплирао предност, а уједно и поставио коначних 2:0 у 64. минуту. После серије пораза, био је ово други везан тријумф Суботичана, док је Металац изгубио и трећи меч у низу.

Погледајте како изгледају хостесе на аутомото тркама.