ВОЈВОДИНА У ФИНИШУ ДО ПРВЕ ПРОЛЕЋНЕ ПОБЕДЕ: Удовичић у првом минуту пресудио Чуки

08.03.2024. 20:36
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Коначно тријумф Лала.

Фудбалери Младости из Лучана савладали су Чукарички (1:0), док је Војводина била боља од Вождовца (2:1) у мечевима 24. кола Mozzart бет Суперлиге.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Гости у оба меча славили са 1:0! Матић бољи од ЛалатовићаIgor Matić

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Гости у оба меча славили са 1:0! Матић бољи од Лалатовића

СВЕ ДИЛЕМЕ СУ РАЗРЕШЕНЕ? Ово је највероватнији састав Звезде за Вечити дербиFK Crvena zvezda

СВЕ ДИЛЕМЕ СУ РАЗРЕШЕНЕ? Ово је највероватнији састав Звезде за Вечити дерби

(САСТАВ) НАЈБОЉЕ ОД ПАРТИЗАНА: Дуљај напада Звезду са тешком артиљеријом Igor Duljaj

(САСТАВ) НАЈБОЉЕ ОД ПАРТИЗАНА: Дуљај напада Звезду са тешком артиљеријом

Тренутак одлуке у Лучанима десио се већ у првом минуту. Удовичић је био стрелац после асистенције Варјачића. Младост одлично игра ове сезоне и тренутно су на високом шестом месту са 36 бодова. Чукарички је две позиције и два бода испред тима из западне Србије.

Новосадска Војводина је успела да упише прву победу у пролећном делу шампионата. Биле су Лале надомак новог пораза и то на свом терену од Вождовца, али је уследио преокрет у другом полувремену. Матеус Индио је поравнао резултат у 83. минуту, да би Јовановић у 96. минуту разгалио домаће навијаче. Предност гостима је донео Флемингс у 22. минуту из пенала.

Војводина је на осмом месту, док је Вождовац једанаести.