14.10.2022. 17:38
FK Mladost Lučani
ФК Младост Лучани / Извор: МН Press

Реми у 15. колу...

У оквиру 15. кола Mozzart Бет Суперлиге Србије, фудбалери Младости ГАТ и Младости из Лучана ремизирали су резултатом 1:1.

БЕЗ ИЈЕДНОГ СРБИНА: Ово су кандидати за награду "Голден бој"

ЛАЛАТОВИЋ: "Не могу да спавам до пет ујутру, Раднички то није заслужио"

КЕЛНОВ ТРАГИЧАР ОПТУЖУЈЕ ПАРТИЗАН: Једва су желели да играју, ОПСТРУИРАЛИ су игру!

Домаћин из Новог Сада је био тај који је први дошао до преднсоти преко Новице Максимовића, који је у 28. минуту игре био сигуран са "беле тачке".

Били су изабраници Александра Линте бољи у уводних 45 минута, али нису могли више од минималне предности. То је дошло на наплату у наставку, а гол за изједначење је гостима доне искусни Марко Мирић у 78. минуту.

Тиме су обе екипе уписале по четврти реми ове сезоне, а заједничко им је да се налазе у доњој, плеј-аут зони. Екипа из Лучана се нешто боље котира са 13 поена што је довољно за 12. место, док је њихов данашњи противник претпоследњи испред Радника из Сурдулице који и даље не зна за победу.

Управо ће против њих играти екипа Младост ГАТ следеће недеље, док ће истог дана свој меч против Спартака из Суботице играти и пулени Драгише Жунића.