СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Напредак ношен Мелуновићем ПРЕГАЗИО Новосађане! Домаћини стопроцентни

24.04.2021. 17:16
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Мечеви 33. кола.

Одиграно је пет мечева 33. кола фудбалске Суперлиге Србије и домаћини су остварили стопроцентан учинак.

(ПАПАРАЦО) ПРИЈОВИЋ УСЛИКАН У БЕОГРАДУ: Видите ШТА се дешава - са њим је и његова АТРАКТИВНА супруга (ФОТО)

ДРАГАН СТОЈКОВИЋ ОТКРИО КАКО ЈЕ ДОБИО НАДИМАК: Тада му ФУДБАЛ није био ПРИОРИТЕТ (ВИДЕО)

ШОК НА ЕНФИЛДУ: Ливерпул остао без победе у 95. минуту (ВИДЕО)

Три бода мање од Атлетика има Реал, и у Шпанији ће до краја првенства свако коло бити изузетно занимљиво. Реал вечерас (21.00) дочекује Бетис, који није наиван ривал, а и бори се за Лигу Европе - квота на кеца је 1,52, а на kombinazziju 1&3 2,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Реал Мадрид - Бетис.

Рад је уписао четврту победу заредом, пошто је код куће савладао Бачку са 3:0. Најубедљивији је био Напредак, који је уз три поготка Мелуновића славио са 5:0 против Пролетера. Ипак, Новосађани су и пред овог пораза у доброј ситуацији када се гледа борба за опстанак.

Младост је у Лучанима савладала ТСЦ после преокрета са 2:1 (0:1). Гости су повели голом Станојева у 42, али су онда у 57. минуту скривили пенал и остали са играчем мање.

Јовановић је реализовао пенал за изједначење у 59. минуту, док је победу донео Бојовић у 78. минуту.